ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ПЕРІОД ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ


ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
у СЗШ №281 Святошинського району м. Києва
НА ПЕРІОД ОБМЕЖУВАЛЬНИХ 
ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

 Згідно з наказом Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) від 15.12.2020 №194 «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти всіх типів та форм власності міста Києва у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року», на виконання рішення педагогічної ради закладу освіти (протокол №4 від 29.12.2020 року), освітній процес у закладі освіти буде організовано наступним чином:

 1. Організовано освітній процес у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року у ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ на платформі G-Suite for Education.
 2. Педагогічний колектив закладу освіти у період обмежувальних протиепідемічних заходів
  з 11 по 25 січня 2021 року буде:

2.1. Проводити уроки та заняття шкільних гуртків з використання технологій дистанційного навчання (асинхронного та синхронного режимів взаємодії між суб’єктами дистанційного навчання) ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ УРОКІВ.

2.2. Самостійно визначати режим (синхронний або асинхронний) проведення навчальних занять. При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовувати в синхронному режимі.

2.3. Урок з використанням технологій дистанційного навчання не може тривати 45 хвилин. Згідно Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти діти можуть безперервно працювати з технічними засобами під час уроку:

 • 1 класи – не більше 10 хвилин;
 • 2-4 класи – не більше 15 хвилин;
 • 5-7 класи – не більше 20 хвилин;
 • 8-9 класи – не більше 25 хвилин;
 • 10-11 класи (при здвоєних уроках) – не більше 30 хвилин на першому занятті,
  не більше 20 хвилин на другому занятті.

2.4. Проводити облік занять, заходів та оцінювання знань учнів у електронному вигляді.

2.5. Спілкування між учасниками освітнього процесу (педагогами, батьками та учнями школи) проводити через відео конференції в Meet за допомогою платформи  G-Suite for Education.

Долучайтесь до офіційних спільнот закладу


Viber


Telegram


Facebook


Youtube