День відкритих дверей в режимі online – КІІВП НУ ОЮА

КІІВ

 Київський інститут інтелектуальної власності
та права Національного університету
«Одеська юридична академія»

Запрошуємо усіх на День відкритих дверей, що відбудеться 17 липня 2020 року о 12.00 год. в режимі online

Через введення заходів по боротьбі з коронавірусом багато хто не може відвідати свій майбутній вуз особисто, тому Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки та сприяння Президента НУ “ОЮА” професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова та директора КІІВП НУ “ОЮА”, Заслуженого юриста України, професора, д.ю.н. Василя Івановича Фелика 17 липня 2020 року о 12:00 год. проводить свій День відкритих дверей ONLINE!

Всі учні, з будь-якого куточка України можуть відвідати День відкритих дверей в режимі онлайн та почути відповіді на всі свої запитання безпосередньо від директора інституту, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук – Фелика Василя Івановича. Також вони матимуть змогу поспілкуватись із представниками адміністрації закладу, відповідальним секретарем приймальної комісії.

Це неймовірна нагода отримати відповіді на всі питання, що так непокоять майбутніх абітурієнтів. Зокрема, ви матимете змогу отримати вичерпну інформацію щодо напрямів та нових спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів ; ознайомитися з умовами й особливостями вступної компанії 2020 року з усіма змінами і доповненнями, порядком подання документів та зарахування.

Пряма трансляція буде проходити у наших соц.мережах :

Instagram

Офіційна сторінка КІІВП НУ ОЮА

Офіційна сторінка студентського самоврядування

Facebook:

https://www.facebook.com/kiev.onua

https://youtu.be/HlqaULN_QUo

Посилання на першоджерело

Долучайтесь до офіційних спільнот закладу


Viber


Telegram


Facebook


Youtube