Основні принципи надання першої допомоги

До вашої уваги інформація, яка може бути корисною будь-кому, це “ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ”.
Завантажити довідник

   Епілептичні напади потребують мінімальних втручаннь, з відео візуально можна зрозуміти алгоритм дій: забезпечити мінімальне травмування при судомах, засікти час початку нападу, надати відновного положення, дочекатися коли постраждалий прийде в свідомість.

https://www.youtube.com/watch?v=olArThAgUd8&feature=youtu.be

В багатьох країнах світу про принципи невідкладної допомоги починають розповідати дітям ще в дошкільному віці.

https://www.youtube.com/watch?v=zOGAl5CrJw8&feature=youtu.be

Пісня групи Bee Gees – Stayin ‘Alive допомагає в навчанні і проведенні серцево-легеневої реанімації. А ви знаєте чому? Її ритм в 103 удари на хвилину є практично ідеальним для натискань на грудну клітку при непрямому масажі серця.

Ця ідея належить Девіду Метлок (David Matlock), лікаря кампусу школи Пеорія в штаті Іллінойс. Він зазначив, що багато людей не наважуються в критичній ситуації почати непрямий масаж серця і основною причиною стає невпевненість в правильності ритму натискань на грудну клітку потерпілого. Також підійдудь і інші хіти з подібним ритмом, експеримент ефективності проводився і з ритмом пісні “Макарена”, але найбільшу ефективність вдалося отримати використовуючи додаток “метроном” з ритмом 100-115 за хвилину.

https://youtu.be/14yht5NLKpc

Долучайтесь до офіційних спільнот закладу


Viber


Telegram


Facebook


Youtube