Співпраця

Протягом семи років кафедра тифлопедагогіки Національного педагогічного університету ім. Драгоманова тісно співпрацює з ЗЗСО № 281 м. Києва.

Система спеціального та інклюзивного навчання дітей із порушенням зору в нашій школі на 100 % забезпечена роботою випускників кафедри тифлопедагогіки – це фахівці високого рівня підготовки, магістри тифлопедагогіки, яким довіряють долі своїх дітей зі зниженим зором держава, школа, батьки.

Молодим тифлопедагогам треба мати неабияку сміливість та впевненість у своїх професійних можливостях, щоб працювати з дітьми, які мають порушення зору.

Свої повноваження тифлопедагоги не обмежують роботою в спеціальних класах початкової школи. Протягом навчального року вони проводили заходи з усіма учнями щодо формування в них позитивного ставлення, бажання дружити та допомагати дітям із порушенням зору.

Наприкінці 2017/2018 навчального року тифлопедагогами, а саме: Кузьменко Іриною Анатолівною, Телятник Анною Ростиславівною та Шиденко Оленою Володимирівною, було проведено ряд профорієнтаційних заходів із старшокласниками школи. Це були бесіди, шкільне тьюторство, спільні свята.

Спеціальне навчання дітей не обмежується перебуванням у спеціальних класах, воно інтегрується в широке навчальне середовище.