Останній дзвоник -2018

От і в нашій ЗЗСО № 281 відгримів останній дзвоник. Учні нашого 11 класу побували на своїй останній лінійці і прямо з неї зробили крок у доросле життя! Також це був знаменний день для учнів 9-А, 9-Б та 9-В класів, які зараз стоять перед вибором: піти в широкий світ, чи лишитися в рідних стінах іще на два роки, аби здобути повну середню освіту.
Із хвилюванням у голосі сказала своє напутнє слово Світлана Володимирівна Демчук. З гордістю та сумом вона привітала випускників і побажала їм щасливої, широкої життєвої дороги.
На урочистій лінійці було підбито підсумки цього навчального року і нагороджено грамотами кращих учнів та педагогів. «Це «золотий фонд» нашої школи», – так без перебільшення можна сказати про них. Переможці олімпіад, конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань – це наші діти, які прославили не лише своє ім*я, а й рідну школу. Ми пишаємося ними та вчителями, котрі надихнули і підготували до перемоги!
Відпущено в небо кульки, витирають сльози батьки і випускниці… Щаслива шкільна пора закінчилася, час прощатися з дитинством і… час крокувати далі, в доросле життя (не менш щасливе і захоплююче)!
Дорогі наші випускники!! Школа дала вам крила, – тож летіть у широкий світ, але не забувайте приходити до нас у гості, бо ми за вами будемо дуже-дуже сумувати.
Гордимося кожним і радіємо за вас усіх!!!

Більше фото можна побачити на нашій сторінці у Фейсбуці. https://www.facebook.com/school281kiev/posts/963328693841641