Початок прийому документів до першого класу буде синхронізовано з Міністерством освіти і науки України

Головна  →  Новини  →  17 квітня 2018

До уваги батьків першокласників!

Усі школи м. Києва готові розпочати прийом дітей до 1-х класів. Щойно буде підписано наказ Міністерства освіти і науки про порядок зарахування дітей до 1-го класу, Департамент освіти і науки, молоді та спорту повідомить вас про порядок зарахування дітей до 1-х класів м. Києва, синхронізувавши його з відповідним наказом МОН України з метою забезпечення усім маленьким мешканцям столиці можливості навчатися у школах в межах територіальної доступності. У разі вибору вами закладу освіти не за територією обслуговування, ви зможете подати заяву до обраної школи на вільні місця.

інформація  don.kievcity.gov.ua