До уваги батьків майбутніх першокласників !

Шановні батьки майбутніх першокласників !         У зв’язку зі змінами порядку зарахування дітей до ЗЗСО, дата, час  і умови прийому документів до ЗЗСО №281 будуть розміщені на офіційному сайті закладу додатково, орієнтовно – 2 травня 2018 року.

Головна  →  Новини  →  17 квітня 2018 До уваги батьків першокласників! Усі школи м. Києва готові розпочати прийом дітей до 1-х класів. Щойно буде підписано наказ Міністерства освіти і науки про порядок зарахування дітей до 1-го класу, Департамент освіти і науки, молоді та спорту повідомить вас про порядок зарахування дітей до 1-х класів м. Києва, синхронізувавши його з відповідним … Continue reading "Початок прийому документів до першого класу буде синхронізовано з Міністерством освіти і науки України"

ДЕСЯТИПАЛЬЦЕВИЙ МЕТОД ДРУКУ

За підсумками результатів тестування роботи учнів у клавіатурному тренажері “СТАМІНА” ппопередньо визначено лідера. Учениця 9-В класу Корж Кристина за 5 хвилин роботи в режимі тесту “фрази” набрала за 5 хвилин 1536 знаків, (307 знаків за хвилину, при цьому допушено всього 7,2 % помилок). Це найкращий результат у закладі серед учнів середньої та старшої школи!!! … Continue reading "ДЕСЯТИПАЛЬЦЕВИЙ МЕТОД ДРУКУ"