Освіта з використанням дистанційних технологій

Для збереження безперервності освітнього процесу під час карантину (з 12.03.2020 р. по 29.05.2020 р.) навчання в ЗЗСО № 281 здійснюється з використанням дистанційних технологій на платформі “G Suite for Education», котра була нам надана офіційно і зареєстрована на нашому власному домені.

На платформі, в рамках наданої ліцензії, використовуються близько 20 популярних веб-застосунків від Google (Gmail, Google Classroom, Google Диск, Google Hangouts, Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Sites, цифрова інтерактивна дошка Jamboard та ін.).

Усі здобувачі освіти, педагоги та адміністрація школи отримали адреси електронної пошти в домені @school281.kiev.ua, що полегшило ідентифікацію учасників освітнього процесу та захистило нашу освітню платформу від несанкціонованого доступу.

Середовище Classroom дозволяє організувати освітній процес, використовуючи: відео, текстову та графічну інформацію, різні додатки Google. Педагог має можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність кожного ідентифікованого здобувача освіти, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання.

Освітній процес здійснюємо відповідно розкладу уроків. Педагоги ведуть особистий електронний журнал досягнень здобувачів освіти, котрий є закритий для перегляду сторонніми особами. Дана платформа надає можливість батькам відстежувати успішність своєї дитини в профілі здобувача освіти. Адміністрація школи має можливість контролю викладання матеріалу педагогами. Всі організаційні питання вирішуються на онлайн конференціях за допомогою Google Hangouts.